اگر به من بگویند چه آرزویی داری؟ می‌گویم: آرزو دارم خدا توفیق دهد تا بتوانم به جبهه رفته و دِین خود را به اسلام و امّت اسلامی و شهدا ادا کنم.» راستی، در جبهه چه می‌گذرد؟ اسلام چه جذابیتی ایجاد کرده است؟ چرا فرزندان اسلام کانون گرم خانواده را عاشقانه رها کرده و به سنگرهای کوچک جبهه می‌روند؟ چرا زندگی شیرین، برای آنان تلخ است و انتظار مرگ در راه خدا را می کشند؟ و به چه علت شهادت» برای آنان بالاترین آرزو و مهمترین دعای نماز شبشان، درخواست شهادت مخلصانه از خداوند است؟» 

پدران! مادران! خواهران! برادران! دوستان! آشنایان! دست از ما بشویید؛ زیرا دیگر ما متعلق به خودمان نیستیم . ما را به خدا هدیه کنید تا خداوند بزرگ سعادت را به شما عنایت فرماید. دوری ما را با صبر نیکو تحمل کنید و مرگ ما را صبورانه پذیرا باشید تا خداوند به شما اجر صابران را عطا کند.» ما، در راهی قدم گذاشته ایم که به رستگاری‌اش ایمان داریم . خدایا! عاقبت ما را ختم به شهادت فرما.»

شهید سید م

+از خواب بیدار شدم، یک کلمه داشت در ذهنم تکرار می‌شد:"شهید "؛ بعد رفتم و سرچ کردم، به دست نوشته‌هاش رسیدم و به متنِ بالا رسیدم.

++ اگر جواب کامنت‌ها رو نمیدم به این معنا نیست که دوستتون ندارم، فقط وقتش نیست :)

؟» خدا هم احساسات داره؟ غم؟ ترس؟ شادی؟ تنفر؟ تعجب؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها